آرایشی بهداشتی, دسته‌بندی نشده

روش های بزرگ شدن سینه

یک دختر زیبا با موهای بلند و لباس قرمز

بررسی روش های حجم دهنده سینه

حجم و سایز سینه یکی از مهم ترین دغدغه‌های خانوم‌ها است. برخی از خانوم‌ها درباره افتادگی و یا شل بودن بافت سینه دچار نگرانی هستند و برخی دیگر به فکر روش برای بزرگ شدن سینه‌های خود می‌باشند. 

در این مقاله روش‌های مختلف حجم دهی به سینه را بررسی کرده‌ایم.

استفاده از قرص حجم دهنده سینه

یکی از مطمعن‌ترین روش‌ها برای کاهش افتادگی سینه و افزایش حجم سینه، استفاده از قرص‌های گیاهی است. این قرص‌ها می‌توانند در افرایش حجم سینه بسیار موثر باشند.

یکی از این قرص‌ها، قرص حجم دهنده سینه گین آپ است. این محصول، تولید کشور ترکیه می‌باشد. گین آپ قرصی گیاهی است که تاثیرات شگفت انگیز خود را طی ۵ الی ۸ روز اول مشخص می‌کند. برای تهیه این محصول و آشنایی بیشتر با ویژگی‌های آن، می‌توانید به  لینک...مراجعه کنید.

 

استفاده از کرم حجم دهنده سینه

یکی دیگر از محصولاتی که برای افزایش حجم و سربالا کردن سینه مورد استفاده قرار می‌گیرد، کرم حجم دهنده سینه است. معمولا این کرم‌ها هیچ گونه خطر و ضرر جانبی ندارند.

یکی از این کرم‌های حجم دهنده، کرم حجم دهنده سینه ایچون بیوتی است. به جرئت می‌توان گفت که با استفاده از این کرم، دیگر مشکلات افتادگی و شل‌شدگی بافت سینه را تجربه نخواهید کرد.

کرم حجم دهنده ایچون بیوتی برای فرم دهی، افزایش سایز و حجم سینه مورد استفاده قرار می‌گیرد. عوارض جانبی مصرف این کرم تقریبا صفر است.

 

نحوه مصرف کرم حجم دهنده سینه ایچون بیوتی

برای استفاده از این کرم، لازم است در ابتدا سینه‌ها را شسته و سپس خشک کنید. در مرحله بعد مقداری از کرم را بر روی محل مورد نظر قرار بدهید و به صورت دورانی شروع به مالش کنید. این کار باید روزی ۲ بار صورت بگیرد.

برای آشنایی بیشتر با  کاربردها و مزایای این محصول و نحوه خرید آن، وارد لینک… بشوید.

 

مصرف شیاف حجم دهنده سینه

بهترین روش برای بزرگ کردن سینه ها استفاده از شیاف حجم دهنده سینه هست زیرا این شیاف فقط باعث حجم دهی سینه ها میشه و باعث چاقی در ناحیه های دیگنه بدن نمیشه .در این روش از شیاف برای حجم دادن به عضلات سینه استفاده می‌شود. آنچه که در شیاف‌ها به افزایش حجم سینه زنان کمک می‌کند، مواد طبیعی و آلی موجود در این شیاف‌ها است.

یکی از شیاف‌هایی که برای افزایش حجم سینه مورد استفاده قرار می‌گیرد، شیاف حجم دهنده سینه لئون است. این شیاف از بهترین و معتبرترین برندهای موجود است.

شیاف حجم دهنده لئون از مواد طبیعی مختلفی تشکیل شده است که هر کدام به نوعی بر روی افزایش حجم و تقویت عضلات سینه، تاثیر می‌گذارند. در این قسمت تمام این موارد را برسی خواهیم کرد.

 

هورمون استروژن

این هورمون در بزرگی حجم سینه بسیار موثر است.

 

ویتامین آ 

ویتامین آ در جلوگیری از افتادگی سینه در سنین پیری موثر واقع می‌شود. 

 

ویتامین ث

این ویتامین که در شیاف حجم دهنده سینه لئون وجود دارد، باعث افزایش سرعت رشد سینه‌ها می‌شود.

 

ویتامین د و کا

ویتامین د که در شیاف لئون وجود دارد، در عضلانی کردن سینه‌ها بسیار موثر است. ویتامین کا نیز برای افزایش کلاژن پوست، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

ویتامین ای

آخرین ویتامینی که در این قسمت بررسی می‌کنیم، ویتامین ای است. این ویتامین در مصون نگه داشتن سینه در برابر آسیب‌های سلولی، موثر است.

اگر می‌خواهید با خرید شیاف حجم دهنده سینه لئون تغییرات فوق العاده این محصول را در حجم سینه‌های خود مشاهده کنید، به لینک… مراجعه کنید.

 

انجام حرکات ورزشی

با انجام برخی از حرکات ورزشی، می‌توانید افتادگی و شلی سینه را از بین برده و حجم آن را افزایش دهید. استفاده از روش‌های ورزشی، از مصرف داروهای شیمیایی و عوارض برخی از عمل‌های جراحی جلوگیری می‌کند. 

حرکاتی که در ادامه درباره آن‌ها صحبت خواهیم کرد، در تقویت عضلات سینه و سربالا کردن یا لیفت آن‌ها، بسیار موثر هستند.

 

شنا روی دیوار

برای انجام این حرکت روبه‌رو دیوار قرار گرفته و سپس دست‌ها را تا عرض شانه باز کنید و بر روی دیوار قرار دهید. سعی کنید آرام آرنج‌ها را خم کرده و صورت خود را به دیوار نزدیک کنید. این حرکت را ۱۰ الی ۱۵ با تکرار کنید.

 

انجام حرکت شنا سوئدی

یکی دیگر از حرکات ورزشی که باعث لیفت شدن سینه‌ها می‌شود، حرکت شنا سوئدی است. برای انجام این حرکت لازم است که روی زمین دراز بکشید و دست‌ها را در کنار بدنتان قرار بدهید.

سپس سعی کنید بدن خود را با کمک نیرو دست و آرنج خود بلند کنید. در ادامه برای برگشت دوباره به زمین، کاملا آرام و کنترل شده، به سمت زمین برگردید. این کار باید در ۳ ست ۱۲ تایی انجام شود.

 

حرکت فلای دبلیو 

یکی دیگر از حرکات مهمی که در تغییر شکل سینه و لیفت کردن آن موثر است، حرکت فلای دبلیو است. برای انجام این حرکت، دست‌ها را روبه روی بدن بالا بیاورید و از آرنج خم کنید.

سپس دست‌ها را تا جایی که می‌توانید از یکدیگر فاصله بدهید و دوباره به حالت اول خودشان بازگردانید. اگر این حرکت را به کمک کش انجام دهید، شاهد تاثیرات شگفت انگیز آن خواهید بود.

 

انجام جراحی برای افزایش حجم سینه

یکی از پر ریسک‌ترین روش‌هایی که برای افزایش حجم سینه مورد استفاده قرار می‌گیرد، جراحی‌های حجم دهی است. 

این روش مناسب خانم‌هایی است که دارای سلامت عمومی کاملی هستند و بیماری خاصی ندارند. همچنین افراد سیگاری باید ۲ هفته پیش از عمل، اقدام به ترک سیگار بکنند. خانم‌هایی که در دوره شیردهی هستند نیز باید تا ۱ الی ۲ ماه پس از پایان دوران شیردهی صبر کنند تا سینه حجم واقعی خود را نشان دهد.

در این روش برای افزایش حجم سینه‌ها، از چربی‌های سایر اعضای بدن نیز کمک گرفته می‌شود. برای تزریق چربی به سینه، ابتدا به کمک دستگاه لیپوساکشن و با فشار محدود، چربی مورد نیاز از یکی دیگر از اعضای بدن گرفته می‌شود. چربی مورد نظر پس از پاک سازی به کمک سالین، به ناحیه سینه‌ها تزریق خواهد شد.

 

عمل جراحی برای افزایش حجم سینه با تزریق پروتز

نوع دیگری از جراحی سینه که برای افزایش حجم سینه و همچنین لیفت کردن آن مورد استفاده قرار می‌گیرد، پروتز سینه است. در این روش، پروتز که با سیلیکون و سالین پر شده است، در زیر بافت نرم سینه قرار می‌گیرد و باعث افزایش حجم سینه می‌شود.

این پروتزها با انجام برش‌های ریزی بر روی سینه، داخل سینه جایگذاری می‌شوند. البته در انجام این جراحی مواردی مثل شکل و میزان پروتز، بر اساس نیاز فرد صورت می‌گیرد.

عمل لیفت و افزایش حجم سینه، همزمان از طریق پروتز سینه صورت می‌گیرد؛ در نتیجه این عمل از محبوب‌ترین جراحی‌ها در میان خانم‌ها شناخته می‌شود.

 

انجام ماساژ روزانه

یکی دیگر از روش‌هایی که برای افزایش حجم سینه مورد استفاده قرار می‌گیرد، ماساژ روزانه است. در صورت انجام هر روزه ماساژ، می‌توانید بدون صرف هرگونه هزینه‌ای، به فرم و حجم دلخواه سینه خود برسید.

برای این کار لازم است روزانه در انجام ماساژ ممارست داشته و در انجام ماساز فشار بیش از حدی به سینه و نوک سینه وارد نکنید.

برای انجام ماساژ سینه می‌توانید از روغن‌های مختلف مانند روغن زیتون و یا روغن بچه جانسون نیز استفاده بکنید. بهتر است پیش از شروع کار کف دست خود را به روغن آغشته کرده و پس از گرم شدن دست، ماساژ را شروع کنید.

 

بکارگیری روش‌های طب سوزنی

در این روش حجم خونی که در بافت‌های سینه به گردش درمی‌آید، افزایش پیدا می‌کند. هرچند این فرآیند کمی زمان‌بر می‌باشد، اما در بلند مدت می‌تواند در افزایش بافت سینه، تاثیرات قابل توجهی داشته باشد.

 

استفاده از دستگاه برای افزایش حجم سینه

استفاده از دستگاه افزایش حجم سینه، مانند دستگاه آدونیکس، از جدیدترین و بی‌خطرترین روش‌های افزایش حجم سینه است. این دستگاه طی ۴ مرحله باعث افزایش حجم سینه می‌شود.

در ابتدا بافت سینه تحریک می‌شود و در آخر با فوتون تراپی و پرتاب نور قرمز، خاصیت ارتجاعی پوست افزایش یافته و سینه سفت می‌شود.

وکیوم نیز یکی دیگر از بی‌خطرترین روش‌های افزایش حجم به کمک دستگاه است. در این روش با ایجاد مکش در بافت سینه، گردش خون بیشتر شده و حجم سینه افزایش پیدا می‌کند. البته این روش باعث افزایش حجم سینه در بلند مدت نمی‌شود.

 

 

 

برای امتیاز دادن کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.